0
0.00 
0
3-dielny dizajnový originálny obraz na stenu
Dizajnový obraz na stenu

Obraz na stenu

Keď sa povie obraz, väčšina z nás si predstaví maľovaný obraz na stenu. Dnes to už však neplatí, pretože existujú rôzne techniky, o ktorých sa tu nemienim rozpisovať. Predstavím Vám, čo robíme my, v čom máme skúsenosti.

Obraz na plátne

Tento obraz sa tlačí na plátno, ktoré môže byť čisto bavlnené alebo môže byť aj zmes polyestru a bavlny. Na plátno sa tlačí ecosolventnými farbami, ktoré spĺňajú všetky normy, takže sa nemusíte báť kadejakých alergií a iných nežiaducich javov, ktoré nájdete plný internet. Keďže využívame k tlači najkvalitnejšie farby, môžeme u nich garantovať farebnú stálosť a dlhú životnosť, samozrejme ak nie sú ináč mechanicky poškodené, namáhané. Po zaschnutí sa takéto plátno napína na drevený blind rám a sa spinkuje zo zadnej strany. Takýto obraz sa zabalí a zašle k zákazníkovi.

Výber obrazu

V konečnom dôsledku to môže byť pre niekoho ťažká úloha. Výber obrazu závisí od nášho vkusu, myšlienok, záujmov. V prvom rade sa do izby snažíme vybrať taký, ktorý buď ladí s interiérom, alebo to bude obraz s rodinnými fotkami. Niekomu sa páčia malé obrazy, ktoré osadí na stenu vo väčšom počte a niekto preferuje jeden veľký obraz poprípade obraz rozdelený na viacero častí, ktorý je na danej stene dominantou.

V našom portfóliu nájdete obrazy vhodné do kuchyne, detskej izby, do predsiene alebo aj obraz ako darček pre mamičky s údajmi o narodení dieťatka. Tam si zadefinujete všetky údaje ako dátum, čas narodenia, váha a dĺžka dieťatka. Je to veľmi pekný spomienkový darček pre všetky úžasné žienky, skvelých rodičov, starých rodičov.

Uprednostňujeme motivačné obrazy, s citátmi, ktoré pohladia Vašu dušu krásnymi textami o rodine, láske, živote, radosti, ale aj duševnej rovnováhy – mandaly.

Veríme, že hoci naša ponuka nie je až taká rozsiahla, ale zaujme Vás a vyberiete si oku lahodiaci obraz k spokojnosti, poprípade ak sme Vás aspoň trošku zaujali, viac z našich prác nájdete ak nás budete sledovať na Instagrame alebo na Facebooku.

X