0
0.00 
0
Aký darček na Vianoce? Náušnice, náramok, prívesok
Aký darček na Vianoce vybrať

Bezmocný pocit aký darček na Vianoce vybrať?

Najkrajšie sviatky roka sa k nám nenápadne nápadne blížia a s nimi i pocit, starosti aký darček na Vianoce vybrať. Aký darček pre ženu? Čo poteší moju priateľku, partnera, frajerku? Každoročná a tá istá otázka. Média nám denno denne masírujú mozgy, rôznymi reklamami na darčeky, ale mi stále hľadáme niečo originálne, jedinečné.

Máme pre Vás zopár tipov, ktoré by Vám určite vyčarili úsmev na tvári (kosmodisk to nie je).

Náramok z minerálov

Náramok  z prírodných kameňov je veľmi osobný darček, nakoľko obsahuje minerály, ktoré majú svoje vlastnosti, určité schopnosti nám zvládať zlé obdobia v živote, napomáhať v liečbe určitých chorôb, duševne očistiť myseľ, telo a dušu.

Zo skúseností vieme zoradiť našich zákazníkov na 3 druhy:

1. zákazník, ktorý si vyberá náramok pre jeho schopnosti a vôbec nerieši farbu.

2. zákazník si vyberá náramok ladiaci k svojmu outfitu.

3. zákazník si vyberá na základe „lebo sa mi páči“

Náramky pre dvoch

Dajte svojej láske najavo, že sa nekonečne ľúbite. Partnerské náramky sú tým pravým darčekom, ktorý Vám hneď pripomenie, že ste tu jeden pre druhého.

Naše náramky priateľstva môžete darovať aj priateľom, priateľkám s ktorými ste ako dve spriaznené duše.

Náušnice

Omrzeli Vás už tradičné náušnice zo zlata alebo striebra? Máme pre Vás tipy na originálne dizajnové kúsky. Zladiť ich môžete či už na slávnostné posedenia, na rande, alebo len tak na párty, do práce k rifliam.

Prívesky na kľúče, alebo do auta

Prívesok ako darček? Prečo nie. Na tomto určite nič nepokazíte, kedže prívesok neladíte k šatám. Prívesok môžete nosť spolu s kľúčami, poprípade ak na prívesku je prírodný minerál láva, môžete použiť ako mini difúzer s esenciálnymi olejmi Doterra napríklad do auta, kancelárie, do bytu. Je tu možnosť aj na personalizovaný (s inicálami) prívesok. Urobíme na mieru s písmenkami podľa Vaších požiadaviek.

Veríme, že aspoň trochu sme Vám dali inšpiráciu na darček, že vyberiete ten správny. Ak by ste predsa mali nejakú špeciálnu požiadavku na náramok, prívesok či náušnice, ktorú momentálne v eshope nemáme, sme tu pre Vás nonstop na Faceboku, či Instagrame.

Kontaktujte nás a požiadajte si o darček na mieru podľa vašej predstavy, či už farebnej, alebo inej špeci vlastnosti minerálov.

X