0
0.00 
0
Náramky z minerálov s olejmi od Doterra
Esenciálne oleje Doterra, náramky a prívesky Espiria

Možno pre niekoho sci-fi pre nás každodenná realita a relax. Minerály nazývané aj prírodné kamene majú na nás trojitý účinok: Posilňujú oslabené, Oslabujú nadbytočné a odstraňujú blokády, ktoré bránia prietoku energie a súhre všetkých procesov v tele.

Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že minerály a esenciálne oleje jednoznačne tvoria silný pár pre fyzické a psychické zdravie človeka.

Esenciálne oleje Doterra

sa stali súčasťou nášho rodinného života, každý z nás má náramok s minerálom láva, nakoľko láva Doterra oleje krásne vpije do pórov a postupne oleje a ich vôňa vymizne počas dňa, to je jeden zo spôsobov difúzovania a relaxu.

Relax? že ani neviete čo to je , no popravde ani sa nečudujem v tejto uponáhľanej dobe, mobilov, internetu, zamestnávateľov ktorý aj po pracovnej dobe vyžadujú byť neustále na príjme, deti, škola, domácnosť, partner/ka.. a celý tento kolobeh stále dookola a nemá to konca…aj my sme takto dlho fungovali pokiaľ neprišiel Covid-19 a  sme si povedali..a dosť!!!!

Náramky, prívesky na kľúče, náramky pre páry

Po založení a spustení nášho eshopu, ktorý samozrejme sprevádzal aj stres sme sa rozhodli vyrábať minidifúzery do auta, prívesky na kľúče, náramky pre páry, ktoré majú veľký úspech a dostávame pozitívne ohlasy na ich užívanie a ľudia sa opäť učia si oddýchnuť, zrelaxovať. Viac foto nájdete aj na našom Facebooku.

Takže kto dodnes váhal, môže sa sám presvedčiť. Predsa je najlepšie skúsiť na vlastnej koži, zažit vlastné pocity, uvoľnenie.

Jednoducho náramky, prívesky z minerálov sa nám napevno stali našími každodennými spoločníkmi.

X