0
0.00 
0
Náušnice Espiria Rose
Náušnice stvorené pre každú ženu

To čo ženu skrášľuje už od dávnych vekov sú určite ako už sami tušíte sú náušnice.

Či už visiace alebo napichovacie náušnice, sú prvým šperkom, ktorý dávajú nám nežným polovičkám naši rodičia už od narodenia. Nosíme ich dennodenne, či už doma, do práce, alebo len tak. Zvyčajne uvažujeme o zlatých, alebo strieborných. Vznikol nápad, keďže je rozšírený trend vlastnej tvorby – handmade náušníc, čo tak mať vlastné, to čo sa nám páči a nepoužili sme pritom drahý kov.

Prvý nápad bol z korálok, brúseného skla,

samozrejme aj z presláveného Swarovski kryštálu, ale na začiatok nám úplne stačia aj slávne české korálky, ktoré sa tak isto vynímajú kvalitou a pozná ich celý nielen korálkový svet. Začali sme postupne kombinovať s rôznymi materiálmi, ktoré sú ľahké a nezaťažovali naše ušká. Priznám sa spočiatku som bola voči plastovým komponentom nie veľmi priateľská, ale vzhľadom tomu že sa dajú výborne opracovať tak vyhrali na plnej čiare a prednosť je že sú ľahké. K tomu postupne sme pridali printovú odolnú potlač, kombinovali so sklenenými brúsenými korálkami, pridali komponenty z chirurgickej ocele, aby boli naše handmade šperky hlavne antialergické a úžas bol na svete.

drhy muffo
Náušnice stvorené pre každú ženu 4

Námety na náušnice pribúdali,

rôzne trendové folk motívy, alebo lepšie povedané folklór, mandaly, kruhy, strapcové náušnice a hlavne obľúbené srdiečka. V nich vidíme akúsi srdcovku a hlavne na pohľad sú priam fantastické a nejedna žena si ich obľúbila a pevne verím že budú pribúdať ďalšie. Ženám dodávajú trošku extravagancie, sú jedinečné, verte že v spoločnosti očaria, či už len tak niekde na prechádzke, rande so svojím milovaným, ale ak máte guráž tak kľudne a dovolím si tvrdiť, že ich dokážete zladiť aj s večernými šatami. Samozrejme aby vynikla ich jedinečnosť, je dôležité ich zladiť farebne k oblečeniu.

treti muffo
Náušnice stvorené pre každú ženu 5

A čo je najdôležitejšie? Aby ste vy mali radosť a istotu, že sa budete páčiť a náušnice sa páčia Vám.
Tak smelo kuk a vyberte si tie svoje…
a hlavne noste ich s našim sloganom:

„Jednoduché a predsa krásne“

X